Urlaproje.com.tr

Neden Biz?

Urlaproje.com.tr / Ask Mimarlık İnşaat

Neden Biz?

– Sektörde alanında uzman ve deneyimli İnşaat Mühendisi tarafından kurulan ve bütün inşaat müteahhitlik hizmetlerinde, evrensel inşaat mühendisliği biliminin birikimlerini kullanan, inşaatın her aşamasında alaylı değil mektepli yaklaşımıyla inşaatı başından sonuna kadar birinci elden izleyip denetleyerek konut üreten bir şirketiz.

– Geoteknik alanında ve zemin yapılarına uygun temel ve alt yapı çözümlerinde yüksek lisans eğitimi yapmış kurucu ortağımızla, zemine uygun temel yapı tekniğini ve zemin iyileştirme ve yalıtım çözümlerini itina ile uygulayan firmayız.

– İnsan-yapı ve çevreyi birlikte ele alarak tasarımlayan, sistemci ve çevreci çözümler üretmede yenilikçi ve öncü bir firmayız.

– Müteahhitlik hizmetlerimizin her aşamasında, güneşin altında yönetişim prensiplerini uygulayarak, inşaatın her aşamasında açıklığı, şeffaflığı, hesap verilebilirliği, yapının görünmeyen ve görünür özelliklerine dair bütün bilgi ve belgeleri müşterileriyle ve paydaşlarıyla paylaşımı önemseyen nadir şirketlerden biriyiz.

– İnşaatın her aşamasında kullanılacak malzemelerin seçiminde kaliteyi, sağlamlığı ve yerel coğrafik faktörlere ve iklime dayanıklılığı ve uyumluluğu dikkate alan, sorunları kökünden kalıcı olarak çözümleyen kaliteli malzemeleri tercih eden firmayız.

– İnşaat sektöründe maliyet-fayda analizini her aşamada uygulayarak, kaliteyi uygun fiyata yapı ve meskene yansıtan ve müşterilerine iyi fiyata kaliteli, yaşanabilir ve insana sıcaklık veren çekici gelen konutlar üretmek amacıyla kurulmuş bir şirketiz.

– Müşterilerimizin yaşanabilir, sağlıklı kaliteli konutları uygun iyi fiyata satın alabilmeleri için, inşaatın her aşamasında söz konusu olan onlarca çözüm içerisinden zemine, binaya, çevreye ve sosyo-ekonomik alım gücüne uygun ve uyumlu seçenekleri belirleyip, uygun fiyata tedarik ederek, malzemeleri kaliteli ve denetimli işçilikle uygulayarak, satın alınabilir, kaliteli konut üreten bir firmayız. Dolayısıyla kaliteli bir konutu, iyi ve uygun fiyata satın alabileceğiniz nadir firmalardan birisiyiz.

– Bizden bir mesken (konut) satın alırken, aldığınız konutun içeriğini, yapılış hikayesini, malzemelerin garanti belgelerini ve inşaatın varoluş hikayesinin yazılı, görsel, işitsel video belgelerini öğrenme ve edinme ayrıcalığına sahip olacaksınız.

– Nasıl bir zemine hangi temel tekniğiyle alt yapısı inşa edilmiş bir binada yaşayacağınızı ve binanızın ses, ısı, su, nem yalıtım özelliklerinde hangi tür malzeme ve teknolojik çözümlerin kullanıldığını bilme ayrıcalığına sahip olacaksınız.

– Aldığınız konutun özelliklerinin ( her odanın fonksiyonel özellikleri dahil) tanıtıldığı bir mesken tanıtım ve kullanım klasörünü veya kitapçığını tapunuzla birlikte size hediye eden ve yaptığı inşaatın arkasında duran bir firmayız.

– Kişiye özel mesken-konut-villa yapımında aile bireylerinin mizaç-karakter-kişilik özelliklerinin ve sosyokültürel değerlerinin harmanlanarak kişiye özel mesken tasarımı ve iç mimari uygulamaları geliştiren ve kişiye özel sağlıklı meskenler ve yaşam alanları üreten öncü ve yenilikçi bir firmayız.